Domů Témata Rozvoj regionu a územní plánování Územní plánování Podklad pro vypracování  Metodiky zpracování územně analytických podkladů Karlovarského kraje (2011)

Název:  Metodika zpracování územně analytických podkladů Karlovarského kraje

Pořizovatel: Krajský úřad Karlovarského kraje, odbor regionálního rozvoje

Zhotovitel: Ateliér T-plan, s.r.o., Praha

Hlavní cíle řešení:
​

• analýza metodických přístupů zpracování ÚAP vybraných krajů, vyhodnocení nejvhodnějšího řešení ve vztahu k ÚAP Karlovarského kraje, zejména pro část rozbor udržitelného rozvoje (RÚRU).
  • vytvoření podkladu pro metodiku zpracování ÚAP Karlovarského kraje, která  by umožnila optimálním způsobem zpracování dalších následných aktualizací ÚAP Karlovarského kraje.

Členění dokumentace:

Svazek 1 - Analytická část (1,08 MB, PDF) (PDF,1 MB)

Svazek 2 - Návrhová část (1,37 MB, PDF) (PDF,1,5 MB)

Do listinné podoby dokumentace je možné nahlédnout na odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Karlovarského kraje.

Za stránku zodpovídá Bc. Petr Křenek