Domů Karlovarský kraj Strategie, koncepce a plány Marketingová strategie pro Karlovarský kraj 2021–2025

Marketingová strategie pro Karlovarský kraj 2021–2025

Marketingová strategie pro Karlovarský kraj 2021–2025 - jedna z klíčových aktivit projektu Smart Akcelerátor 2. 0 (aktualizace červen 2021)
Podrobnější informace na:  www.ris3kvk.cz/smart-akcelerator

Posilování komunikace a marketingu nejen inovačního ekosystému

Aktualizace marketingové strategie pro Karlovarský kraj navazuje na marketingovou strategii realizovanou v rámci projektu Smart Akcelerátor 1. kolo. Marketingová strategie reaguje na potřeby definované Regionální inovační strategií (dále „RIS3“), na znalosti vyplývající z Image analýzy Karlovarského kraje, jednání marketingové platformy zahrnující všechny klíčové aktéry regionu či workshopů s ambasadory Karlovarského kraje. Marketingová strategie pro období 2021–2025 je evolucí již nastaveného směru, jelikož se opakovaně ukazuje, že soustavný a koordinovaný zájem o lidi, na kterých rozvoj regionu stojí a bez nichž by stagnoval, je klíčový pro jeho rozvoj a eliminování migračních vlivů.

Za stránku zodpovídá Mgr. Bc. Gabriela Donovová, DiS.