Domů Aktuality Zúčastněte se společné debaty s Radou Karlovarského kraje a Radou města Cheb

Zúčastněte se společné debaty s Radou Karlovarského kraje a Radou města Cheb

​K pravidelným návštěvám obcí napříč regionem přidalo vedení kraje setkání ve městech, jež jsou správními obvody obcí s rozšířenou působností. Po úvodním jednání v Karlových Varech přebere pomyslný štafetový kolík město Cheb. Společná diskuse se uskuteční 31. května 2023 v KC Svoboda v Chebu a jsou na ni zváni všichni zájemci, kterým není lhostejné dění v regionu.

Považuji za velmi důležité, že se takových jednání mohou zúčastnit i sami obyvatelé kraje. Chceme, aby byl jejich hlas slyšet a aby se nebáli s námi mluvit. Zajímá nás, jak se jim žije, co by chtěli zlepšit, nebo co naopak oceňují,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

V první části programu proběhne společná diskuse Rady Karlovarského kraje, Rady města Cheb a také starostů v rámci obcí s rozšířenou působností. Krajští radní seznámí zúčastněné s aktuálními tématy, která spadají do jejich gescí, současně budou odpovídat na dotazy zástupců vedení obcí. Veřejnost se připojí ve druhé polovině programu, jež bude plně vyhrazena pro její dotazy.

Další setkání se uskuteční v Aši dne 14. 6. 2023.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jarmila Ivasková