Domů Aktuality Zástupci měst a obcí Karlovarského kraje se mohou zúčastnit online workshopu k Fondu pro spravedlivou transformaci

Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Regionální stálou konferencí Karlovarského kraje pořádá on-line workshop pro města a obce Karlovarského kraje. Jeho cílem je seznámit účastníky s Fondem pro spravedlivou transformaci a přípravami Plánu spravedlivé územní transformace.

Online workshop pro města a obce Karlovarského kraje se uskuteční dne 10. 2. 2021 prostřednictvím platformy Microsoft Teams od 10:00 hod. Zájemci o účast se mohou přihlásit pomocí emailu na adresu kamila.krupickova@mmr.cz, a to nejpozději do 8. února. Po úspěšné registraci pak mailem obdrží  link pro připojení.

Program workshopu naleznete zde (382,11 KB, PDF), další informace pak na webových stránkách Regionální stálé konference Karlovarského kraje

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková