Domů Aktuality Začalo hlasování v dalším ročníku ankety Kraj mého srdce

Začalo hlasování v dalším ročníku ankety Kraj mého srdce

Kraj mého srdce

Začátek roku nabízí tradiční ohlédnutí za uplynulou turistickou sezónou v regionech. Návštěvníci mají jedinečnou příležitost zhodnotit své dojmy z cest. Zúčastněte se i vy internetové ankety Kraj mého srdce a pomozte vybrat region, který patří k turisticky nejoblíbenějším. Svým hlasem můžete podpořit také Karlovarský kraj, jenž dlouhodobě boduje v kategorii lázeňství a wellness. Anketa probíhá do 29. února.

Anketu Kraj mého srdce, která mapuje míru popularity krajů v naší zemi u široké laické i odborné veřejnosti, pořádá redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha pod záštitou Asociace krajů České republiky. Hlasování probíhá jako každý rok on-line na turistickém portálu www.kampocesku.cz. Hlasující mohou svůj oblíbený kraj podpořit v celkem osmi kategoriích. Pro vylosované šťastlivce jsou pak opět připraveny hodnotné ceny.

Výsledky v pořadí již dvanáctého ročníku ankety budou uveřejněny v dubnovém vydání magazínu KAM po Česku 2024 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 32. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 15. března. Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni.

Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová