Domů Aktuality Workshopy ukáží, jak na projekty související s transformací našeho kraje

Workshopy ukáží, jak na projekty související s transformací našeho kraje

​Dnes a zítra proběhnou na Krajském úřadě Karlovarského kraje dva workshopy, jež představí možnosti finanční podpory, kterou je možné získat na projekty realizované v našem regionu. První je zaměřen na veřejný sektor, druhý se pak bude soustředit na soukromou sféru. Přijďte se i vy dozvědět více o tom, jak připravit úspěšný projekt. Chybět nebudou ani příklady z praxe.

Nevyhnutelná proměna uhelných regionů je spojená s finanční podporou, která má napomoci ekonomicky i sociálně vyvážené transformaci. Workshopy nabídnou účastníkům nejenom přehled nejaktuálnějších zdrojů financování, ale také konzultaci jednotlivých kroků designu, přípravy i realizace projektů, jež zajistí potřebný dopad v území. Součástí prezentace budou i reálné ukázky úspěšných projektů. Oba semináře startují v 9 hodin dopoledne a potrvají až do odpoledních hodin. Účast na akcích je bezplatná. Kompletní program, včetně odkazu na registraci, naleznete níže.

Workshop pro veřejný sektor (24. 4. 2023) (310,83 KB, PDF)
Workshop pro soukromý sektor (25. 4. 2023) (317,95 KB, PDF)