Domů Aktuality Výstava ve Valdštejnské zahradě představí Karlovarský kraj jako ráj klidu, inspirace a divoké přírody

Výstava

„Karlovarský kraj – ráj klidu, inspirace a divoké přírody“, tak zní název výstavy, nad kterou převzali záštitu senátoři našeho kraje, Věra Procházková, Miroslav Plevný a Miroslav Balatka. Umístěna bude ve Valdštejnské zahradě, jež je součástí sídla Senátu Parlamentu České republiky.

V prostorech druhé největší zahrady v centru Prahy, před krápníkovou stěnou bude představen v podobě deseti oboustranných panelů Karlovarský kraj a jeho krásy. Výstava bude zahájena 5. června 2024 v 17 hodin a návštěvníci zahrady ji budou moci shlédnout do 28. června.

Výstava byla připravována ve spolupráci Senátu PČR, Karlovarského kraje a destinační agentury Živý kraj.

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková