Domů Aktuality Výstava „Staňte se pěstounem“ putuje napříč regionem

Výstava „Staňte se pěstounem“ putuje napříč regionem

​Až do konce dubna můžete ve vstupní hale městského úřadu v Chebu zhlédnout výstavu ke kampani „Staňte se pěstounem“. Kromě panelů s velkoformátovými fotografiemi pěstounů nabízí výstava i tištěné materiály, z nichž se případní zájemci dozví bližší informace o náhradní rodinné péči.

Putovní výstava je součástí kampaně „Staňte se pěstounem“, kterou realizuje Karlovarský kraj od roku 2016. Cílem je zvýšit informovanost široké veřejnosti o pěstounské péči, jako o jedné z forem náhradní rodinné péče. Tváří kampaně na podporu pěstounství je legendární žokej a trenér Josef Váňa. Další zastávkou výstavy bude magistrát v Karlových Varech, kde bude k vidění po celý květen. Bližší informace najdete na internetových stránkách www.pestounskapecevkk.cz nebo na facebookovém profilu kampaně.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová