Domů Aktuality Vernisáž výstavy "20 společných let v Karlovarském kraji" v Sokolově

Vernisáž výstavy "20 společných let v Karlovarském kraji" v Sokolově

​Putovní výstava "20 společných let v Karlovarském kraji" tentokrát zavítala do prostor Městského domu kultury v Sokolově. Právě tam se také v sobotu 5. 9. 2020 ve 14:45 hod. uskuteční její vernisáž.

​Výstava představuje úspěchy Karlovarského kraje za dobu jeho dvacetileté existence. Zájemci si tak mohou prohlédnout výstavní panely se zajímavými informacemi a obrazy z oblastí školství, zdravotnictví, dopravy, sportu, volnočasových aktivit, sociálních služeb, životního prostředí, bezpečnosti a kultury.

Výstavu si mohou zájmeci prohlédnout ve vestibulu Městského domu kultury v Sokolově v termínu 5. - 18. 9. 2020, od pondělí do pátku vždy v čase od 8 do 17 hodin.
Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková