Domů Aktuality Veletrh dotačních příležitostí se zaměří na podnikání a průmysl

Veletrh dotačních příležitostí se zaměří na podnikání a průmysl

Sekretariát Regionální stálé konference Karlovarského kraje ve spolupráci s Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest a dalšími partnery pořádá Veletrh dotačních příležitostí se zaměřením na podnikání a průmysl.

Určen je těm, kteří přemýšlí nad rozvojem svého podnikání nebo zvažují jeho zahájení. Dále také lidem, kteří se podílejí na rozvoji měst a obcí v Karlovarském kraji, případně také zájemcům o využití dotací či dalších finančních nástrojů.

Představen bude například Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, finanční nástroje pro podnikatele, strategie RE:START, programy přeshraniční spolupráce, program Obchůdek a mnoho dalších.

Veletrh se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince s Krajské knihovně Karlovy Vary, a to v čase od 9 do 13 hodin. Účast je bezplatná, nutná je však předchozí registrace na webu agentury CzechInvest.

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková