Domů Aktuality Souboru písní a tanců Dyleň oslaví výročí koncertem

Souboru písní a tanců Dyleň oslaví výročí koncertem

​V letošním roce slaví Soubor písní a tanců Dyleň výročí 65 let od svého vzniku. A jak lépe by mohli jeho členové slavit, než hudbou a tancem? V Karlovarském městském divadle se uskuteční koncert, který bude nejen oslavou, ale také vítáním vánočního času.

Vánoční vystoupení v divadle se již  stalo tradicí. Letos ale bude výjimečné svou formou, protože bude mít podobu také výročního koncertu.

Během více než dvouhodinového pásma s titulem „Po stopách autorů…“ se představí všechny složky souboru, a to od nejmenších dětí, přes hudebníky až po nejzkušenější tanečníky. Koncert bude věnován významným osobnostem souboru se zaměřením nejen na jejich choreografickou tvorbu. Návštěvníci se mohou těšit také na oblíbenou cestu k Betlému.

Koncert se uskuteční v sobotu 3. prosince od 18 hodin v Karlovarském městském divadle. Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím webu divadla.
Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková