Domů Aktuality Recept na dlouhověkost? Podle pana Bednáře je to zdravá strava a pracovitost

Recept na dlouhověkost? Podle pana Bednáře je to zdravá strava a pracovitost

Stolety Bednar As

Pan Josef Bednář oslavil 101. narozeniny a stal se tak nejstarším občanem města Aš. K úctyhodnému jubileu mu přijeli poblahopřát a předat dary náměstek hejtmana Karlovarského kraje Dalibor Blažek a starosta města Aš Vítězslav Kokoř.

Oslavenec je původem z moravského Drásova, a ačkoliv se v Aši nenarodil, prožil v ní většinu svého života. V současné době stále žije ve svém domě, kde se o něj stará jeho rodina. Vyučil se jako krejčí a toto zaměstnání vykonával mnoho let. Kromě toho pracoval také jako závozník.

Ve svém volném čase se pan Bednář věnoval mnoha rozličným zálibám, například zahrádkaření, houbaření nebo hře na mandolínu a foukací harmoniku. Rekreačně hrál také kopanou.

Panu Bednářovi srdečně blahopřejeme a přejeme pevné zdraví a mnoho sil.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jarmila Ivasková