Domů Aktuality Příští týden se opět uskuteční Den s hejtmanem

Příští týden se opět uskuteční Den s hejtmanem

​Není vám lhostejné dění ve vaší obci či městě a chcete se o své zkušenosti, názory a nápady podělit a přispět tak ke zlepšení života kolem nás? Pak přesně pro vás je připravený Den s hejtmanem. Petr Kubis bude lidem k dispozici tentokrát 29. června od 15.00 hodin na krajském úřadě v Karlových Varech.
​​
Pokud nemůžete přijít, zkuste hejtmana kontaktovat písemně. Každý občan prostřednictvím krajských internetových stránek může odeslat svou otázku, na kterou hejtman v krátkém čase odpoví. Dotazy lze zasílat také e-mailem. Internetový formulář pro pokládání dotazů najdou lidé na úvodní straně krajského informačního portálu v rubrice NAPIŠTE SVÉMU HEJTMANOVI. Pro spojení e-mailem je k dispozici adresa petr.kubis@kr-karlovarsky.cz. Senioři ve starobním důchodu mohou rovněž využít služby pravidelné právní poradny krajského úřadu. Konat se bude jako obvykle první středu v měsíci, tentokrát to tedy bude 1. července.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová