Domů Aktuality Podělte se o své názory a nápady. Vedení kraje spolu se zástupci města Ostrov zvou ke společné debatě

231108-setkani-orp-ostrov2

Rada Karlovarského kraje absolvuje pravidelné výjezdy do obcí regionu, ve kterých se setkává s jejich zástupci a řeší problémy daného místa. Na tento úspěšný koncept navázala setkání v obcích s rozšířenou působností, kde se ke slovu dostávají také občané. Tentokrát se diskuze přesouvá do Ostrova. Zájemci o ni se mohou dostavit v pondělí 27. 11. 2023 v 15 hodin do zastupitelského sálu tamního městského úřadu.

„Debata v Ostrově bude již pátou zastávkou v naší sérii návštěv v jednotlivých obcích s rozšířenou působností, poté nám budou zbývat jen Mariánské Lázně a Sokolov. Každá diskuze s místním vedením i občany je vždy specifická v závislosti především na poloze daného území a osobně jsem zvědav, s jakými poznatky a podněty budeme odjíždět z Ostrova. Tímto bych rád pozval všechny, aby se k nám připojili a nebáli se vyjádřit svůj názor na život v kraji. Zároveň je toto setkání skvělou příležitostí, jak se dozvědět o současném dění, plánech a cílech do budoucna. Proto neváhejte a přijďte, těšíme se na vás,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

V první části programu proběhne společné jednání Rady Karlovarského kraje, Rady města Ostrov a také starostů měst a obcí, které spadají pod Ostrov jakožto obce s rozšířenou působností. Krajští radní seznámí přítomné s aktuálními tématy v rámci jejich gescí, následně budou odpovídat na dotazy zástupců vedení obcí. Stejnou možnost bude mít i veřejnost v bloku od 15 do 17 hodin.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jarmila Ivasková