Domů Aktuality ​Nenechte si ujít společný den města a kraje v rámci filmového festivalu

​Nenechte si ujít společný den města a kraje v rámci filmového festivalu

​Karlovarský kraj a město Karlovy Vary připravily na středu 3. července společný den plný hudby, tance a zábavy. Odpoledne můžete zajít do Dvořákových sadů poblíž hotelu Thermal, kde se mimo jiné představí populární břichomluvec Zdeněk Polach s Matýskem nebo úspěšná kapela Mirai. Vrcholem akce bude koncert Miro Žbirky s Karlovarským symfonickým orchestrem na Mlýnské kolonádě.

Akce s názvem „V rytmu filmového festivalu“ začíná ve 14 hodin ve Dvořákových sadech. Návštěvníci se mohou těšit na airbrush tetování, karikaturistu, fotostěnu, žongléra Kašpara Klepala či taneční skupiny Mirákl a RapPresent. Ve 14:30 hodin předvede zábavnou show Wikiho svět s Mimoni a v 16 hodin vystoupí břichomluvec Zdeněk Polach s Matýskem. Zájemci budou moci ochutnat také regionální potraviny oceněné v soutěži Dobrota Karlovarského kraje. V 18 hodin pak proběhne koncert hudební skupiny Mirai, která proslula písní Když nemůžeš, tak přidej, včetně autogramiády.

Po skončení autogramiády kapely Mirai se dění přesune na Mlýnskou kolonádu. Tam program vyvrcholí ve 21 hodin koncertem hvězdného Mira Žbirky za doprovodu Karlovarského symfonického orchestru. Pod taktovkou dirigenta Adriana Kokoše zazpívá nejen své nejznámější skladby, včetně Balady o poľných vtákoch, Atlantídy nebo Čo bolí, to prebolí, ale zazní také skladby The Beatles. Vstupné je pro všechny zdarma.
Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová