Domů Aktuality Milovníci dobrého jídla jsou zváni na Food festival do Mariánských Lázní

Milovníci dobrého jídla jsou zváni na Food festival do Mariánských Lázní

V Mariánských Lázních se o víkendu 25. – 26. 9. 2021 uskuteční tradiční a velmi oblíbený Food festival. Na své si přijdou milovníci cizokrajných kuchyní, chybět však nebudou ani stánky se sladkostmi a prezentace regionálních potravin.

V prostorech hlavní lázeňské kolonády budou připraveny čtyři desítky stánků, u nichž budou moci návštěvníci ochutnat z velmi pestré nabídky pokrmů. Lidé si budou moci pochutnat  například na specialitách vietnamské, mexické či tuniské kuchyně. Již tradičně nebude chybět ani stánek, který bude prezentovat potraviny Karlovarského kraje, tedy ty nejlepší a nejkvalitnější regionální potraviny oceněné v rámci každoroční soutěže. Chuťové pohárky si budou moci milovníci sladkého polechtat dobrotami v podobě zákusků, makronek a dalších.

Kromě gastronomického zážitku je pro návštěvníky připraven také bohatý hudební program. Vystoupí skupiny Pozor Zlý Jazz, Junior Dixieland, Chuť, Monna, The Beautifuls a Zatrub band. Pro děti bude připraven program v prostorách Arniky v rámci akce Dny zdraví. Právě tam si budou moci vyzkoušet nejrůznější sporty a seznámit se se sportovními kluby a spolky, které jsou aktivní v Mariánských Lázních a blízkém okolí.
Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková