Domů Aktuality Krajský úřad Karlovarského kraje iniciuje společná setkávání

Krajský úřad Karlovarského kraje iniciuje společná setkávání

OSPOD Krajského úřadu Karlovarského kraje iniciuje společná setkávání:

Dne 27. 2. 2024 proběhlo další společné jednání zástupců poskytovatelů sociálních služeb pro rodiny s dětmi se zástupci orgánu sociálně-právní ochrany dětí obecních úřadů obcí s rozšířenou působností (dále jen "OSPOD") a zástupci odboru sociálních věcí Krajského úřadu Karlovarského kraje za účelem prohloubení spolupráce a sdílení dobré praxe.

Dne 28. 2. 2024 se uskuteční setkání zástupců resortu školství, mládeže a tělovýchovy a sociálních věcí k výzvám  Národního plánu obnovy - Rozvoj a modernizace služeb komunitního typu pro ohrožené děti.

Dne 12. 3. 2024 proběhne první setkání zástupců dětských domovů Karlovarského kraje, odboru školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Karlovarského kraje (dále jen "OŠMT"), MPSV a OSPOD za účelem prohloubení spolupráce v oblasti práv dětí.

Dne 20. 3. 2024 proběhne společné setkání pracovníků škol, školských zařízení, OŠMT, OSPOD a PČR na téma Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě ve škole.

Dne 21. 3. 2024 se uskuteční seminář organizovaný MPSV a Karlovarským krajem - Změna pro děti: výzvy a příležitosti systému ochrany dětí a podpory rodin.

Za stránku zodpovídá Mgr. Iveta Ryšková