Domů Aktuality Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary zvou občany města i okolí na společné setkání

Setkání vedení Karlovarského kraje a Statutárního města Karlovy Vary s občany se uskuteční ve středu 3. května v čase 15–17 hodin v Alžbětiných Lázních. Všichni zájemci o setkání a diskuzi jsou vítáni.​​

Dříve téhož dne se představitelé města i kraje setkají se zástupci obcí a měst ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Karlovy Vary (jde o jihozápadní část okresu Karlovy Vary, pro kterou karlovarský magistrát vykonává agendy státní správy).

Společně budou diskutovat o tématech, která se týkají veřejné správy a samospráv v tomto území, jako je dostupnost středního školství nebo sociálních služeb v území, rozvoj karlovarského letiště, cestovní ruch, destinační management, možnosti dotací a marketingu, kultura, nadcházející otevření zrekonstruovaných Císařských lázní, perspektiva dostavby dálnice D6 nebo například snižování počtů černé zvěře.

Za stránku zodpovídá Mgr. Jarmila Ivasková