Domů Aktuality Je čas na změnu. Volné pozice i poradenství nabídnou Veletrhy pracovních příležitostí

Nabídka práce

Nemáte práci nebo uvažujete o změně zaměstnání? Chcete se seznámit s nabídkou pracovních příležitostí v regionu? Pak vezměte osud do svých rukou, novou práci máte na dosah. Veletrhy pracovních příležitostí se uskuteční v listopadu v Karlových Varech, Chebu a Sokolově.

Akci pořádá Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje ve spolupráci s Karlovarským krajem a Úřadem práce ČR. Na burzách bude možné získat nejenom přehled o nabízených pozicích, ale i cenné rady od odborníků. Dozvíte se například, jak správně napsat životopis, jak se prezentovat u pracovního pohovoru nebo jak začít podnikat. Chybět nebude ani poradenství v oblasti stylu a vizáže. A to rozhodně není všechno. Bez ohledu na místo, veletrh začíná vždy v 9 hodin a končí v 16 hodin. Více informací najdete na www.khkkk.cz nebo na telefonním čísle +420 354 426 140.

Termíny a místa konání:

1. 11. 2023 v Karlových Varech – Hotel Thermal (Ivana Petroviče Pavlova 2001/11, Karlovy Vary)

8. 11. 2023 v Chebu – KC Svoboda (Za Mostní branou 1791/5, Cheb)

15. 11. 2023 v Sokolově – Městský dům kultury (5. května 655, Sokolov)

Za stránku zodpovídá Mgr. Veronika Svobodová