Domů Aktuality Institut lázeňství a balneologie představí význam lázeňské terapeutické krajiny pro lázeňská města

​Pět důvodů, proč je důležité se věnovat lázeňské terapeutické krajině a krajině lázeňských měst nominovaných do seznamu UNESCO, představí Institut lázeňství a balneologie.

Ilab připravil webinář, který seznámí účastníky s významem lázeňské krajiny z perspektivy lékaře, přírodovědce, ekologa, památkáře či z pohledu cestovního ruchu.

Webinář se uskuteční 10. 6. 2021 od 14 hodin na facebookové stránce Institutu lázeňství a balneologie. V rámci živého přenosu bude prostor také pro dotazy účastníků.

Více informací naleznete na webových stránkách Ilab.
Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková