Domů Aktuality Hledá se ředitel*ka Agentury pro kulturní a kreativní průmysly Karlovarského kraje (4K)

​Kulturní a kreativní odvětví jsou v současné době jednou z nejrychleji ekonomicky rostoucích oblastí a výrazně se podílí na vzniku pracovních příležitostí v regionu. Karlovarský kraj hledá pro nově vznikající Agenturu 4K, která bude pomáhat rozvíjet tato odvětví a poskytovat zázemí pro podnikatele a jejich připravované projekty, ředitele*ku. Možnost přihlásit se do výběrového řízení mají zájemci do 6. března.
„Hledáme někoho se zkušeností z prostředí kulturně kreativních průmyslů, kdo umí vést tým, strategicky uvažovat a zvládne jednat s politiky, kreativci i s veřejností. Ideální je někdo, kdo má ke Karlovarskému kraji vztah a záleží mu na tom, aby se náš region rozvíjel správným směrem,” uvedla uvolněná zastupitelka pro oblast lázeňství, cestovního ruchu a kreativních průmyslů Markéta Monsportová.

Kromě možnosti být u vzniku a rozjezdu nové atraktivní organizace nabízí kraj práci v inspirativním prostředí, zajímavé platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a další benefity.  Mezi hlavní činnosti Agentury 4K bude patřit zejména mapování potřeb v oblasti kulturních a kreativních průmyslů a s tím související síťování, podpora vzdělávání, výzkumu a vývoje, tvorba strategií, podpora podnikatelů, poradenství, propagace a další. Veškeré detaily o vypsané pozici najdete v inzerátu na webu Karlovarského kraje. Více informací o Agentuře 4K pak získáte také na Facebooku,Instagramu, LinkedInu či Twitteru.