Domů Aktuality Hlasujte v soutěži Stavby Karlovarského kraje

Hlasujte v soutěži Stavby Karlovarského kraje

22. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje 2023, který vyhlásily Karlovarský kraj, Regionální stavební sdružení a Statutární město Karlovy Vary, je v plném proudu a nyní již je možné hlasovat pro vybraný projekt, realizovanou stavbu či památku.

Do soutěže bylo v letošním roce přihlášeno 23 staveb, 14 projektů a 6 památek. Karlovarský kraj má své želízko v ohni v kategorii realizovaných staveb a je jím dokončení revitalizace areálu Nemocnice Cheb.

Hlasovat je možné v každé kategorii. Hlasující, kteří udělí hlasy ve všech třech oblastech, budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny.

​Cílem soutěže je podpora kvalitních velkých i malých staveb v Karlovarském kraji a zviditelnění stavebních, projekčních a investorských firem. Soutěž se snaží seznámit širokou odbornou i laickou veřejnost s úrovní současného stavebnictví na území kraje.

Hlasování probíhá na webových stránkách soutěže.

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková