Domů Aktuality Chebské dvorky 2021 opět oživí historické centrum města

Chebské dvorky 2021 opět oživí historické centrum města

Výstavy, workshopy, dílny pro děti a dospělé, koncerty, divadelní představení, filmové projekce studentských snímků, designové prezentace – to vše nabídnou tradiční „Chebské dvorky 2021“. Jedná se o největší výstavu pod širým nebem, která přináší na 22 míst historického centra města Cheb nejrůznější umělecké aktivity.

Na zdech, plotech i zábradlích, ve vzduchu a na zemi se ocitnou fotografie, malby, grafické práce, kresby, prostorové instalace, plastiky i sochy. Představí se autoři výtvarných a fotografických projektů, studenti výtvarných oborů, umělecká seskupení.

V rámci akce jsou pro návštěvníky připravené také výstavy v Galerii 4. K vidění tam budou: „Drobné korekce“ umělce Vladimir 518, „Obrazy“ Blanky Bohdanové a site-specific instalace „Camera normalis“.

Pokud si chcete přijít užít open air festival, vydejte se do Chebu ve dnech 10. – 12. června 2021. Nutné je však počítat s omezeným počtem míst na jednotlivé akce doprovodného programu.

Účastníci akcí doprovodného programu jsou povinni dodržovat stanovená hygienická pravidla. Podmínky účasti jsou uvedeny na webových stránkách festivalu, kde je ke stažení také program a mapa s označením míst, na nichž budou sídlit jednotliví vystavující.

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková