Domů Aktuality 23. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje je tu

23. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje je tu

soutez

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary ve spolupráci s Karlovarským krajem a Statutárním městem Karlovy Vary vyhlásily již 23. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje. Proběhne v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2024.

Soutěž podporuje kvalitní velké i malé stavby v Karlovarském kraji a snaží se o zviditelnění stavebních, projekčních a investorských firem. Cílem soutěže je seznámit širokou odbornou i laickou veřejnost s úrovní současného stavebnictví. 23. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt v uplynulých letech představil 630 staveb a návrhů.

Stavaři všech profesí, architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři, se mohou podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty a předvést je veřejnosti, zároveň tím podpořit patriotismus a hrdost na stavby v Karlovarském kraji.

Do soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor i interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech. Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let. Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel. Návrhy je možné zaslati nejpozději do 30.dubna 2024.

Podrobné informace a přihlášky jsou k nalezení na webu.

Za stránku zodpovídá Bc. Jitka Čmoková